• English
  • polski

Please login

System notices

.

Szanowni Państwo,

Miło nam przedstawić nową funkcjonalność systemu, jaką daje uruchomienie Platformy Wydawniczej.
Zaletą Platformy jest możliwość wykonania tej samej kalkulacji w wielu drukarniach jednocześnie bez konieczności wpisywania tych samych danych wielokrotnie. W takim wypadku otrzymają Państwo jednego maila dla danej kalkulacji z zestawieniem wszystkich ofert wykonanych w drukarniach, w których posiadają Państwo aktywne konto, a posiadających możliwość wykonania takiej produkcji. Podobnie zmieni się nieznacznie wygląd strony tak, aby ułatwić zarządzanie ofertami z poziomu Platformy.
Zestawienie ofert umożliwi Państwu natychmiastową analizę atrakcyjności pod względem cenowym dzięki zastosowaniu przez system sortowania od ceny najniższej do najwyższej. Każdorazowe zrekalkulowanie ceny przez drukarnię będzie aktualizowane, przez co będziecie Państwo zawsze na bieżąco z aktualnym stanem przedstawianych ofert.
Oczywiście pełne możliwości mogą być wykorzystane dopiero, gdy wszystkie współpracujące z Wami drukarnie będą używały ExLibris. Dlatego sugerujemy abyście Państwo zaprosili ich do korzystania z tego systemu. Dla ułatwienia przygotowaliśmy gotową stronę do wysyłania zaproszeń. Po zalogowaniu się proszę użyć linku do zaproszenia.